پیام تشکیل بسیج دانشجو و طلبه

یاد باد راه آن پیر فرزانه که در ماههای آخر عمر شریفشان شجره طیبه‌ای را بنا نهادند که هرروز بر عظمتش افزوده می شود، شجره ی طیبه ی بسیج.

مدرسه ی عشق در نگاه امام و آقا

برای شناخت مبانی، رسالت‌ها و شاخصه‌های بسیج دانشجویی فقط تفکر در آرا امامان بعد از انقلاب اسلامی چاره ی راه است، آنجایی که کلید واژه های مدرسه عشق و دفتر شاهدین مطرح می شود.

بازخوانی پیام تشکیل بسیج

بسیجی سیاست اش عین دیانت اش است و این بزرگترین افتخار یک رزمنده انقلابی در عرصه های خوبی هاست. بازخوانی از اهداف یک رزمنده هر از گاهی واجب است.

منشور برادری

پاسخ امام به نامه آقاى انصارى از مهمترین بخشهای نظام رفتاری را در نظام اسلامی رقم زد، آنجا که امام بزرگوار با نهایت صلابت نقشه راه را تعیین کردند.

دیدار رهبری با دانشجویان بسیجی

نقشه ی راه دانشجوی مومن انقلابی گفتار امام اش است، آن امامی که بعد از خمینی دلها سکان دار شده است و آرمان ها را سر دست گرفته است

پيام به پنجمين گردهمايى بسيج دانشجويى‌ سال ۱۳۷۷

بیانات در دیدار سال ۱۳۸۴

پیام‌ به همایش مسئولین بسیج‌ دانشگاهی كشور سال ۱۳۸۵

بیانات‌ در دیدار سال ۱۳۸۶

پیام قطعنامه

قطعنامه ۵۹۸ آنقدر راز آلود بود که پیر جماران بعد از آن دیگر نه سخنرانی کرد، نه صحبتی کرد و نه در تلویزیون حاضر شد و فقط پیام متنی داد تا روزی که در خاک با ضمیری مطمئن آرمید.

پیام کشتار حجاج بیت الله

اسلام آمریکایی جنایتی کرد که داغ آن همچنان بر پیشانی فرزندان روح الله است، امام پیام برائت از مشركان دادند که هنوز سندی مهم برای مبارزه با طاووس صفتان است.

گفتارهایی از صاحب نظران در باب وظایف بسیج و بسیجی

گاه باید پای درس رنج کشیدگان انقلاب و با تجربه های روزگار نشست، آنهایی که امروز ما جاهای آنها را گرفته ایم و خوب به مسیر آشنایند.

رسالت بسیج، حسن رحیم‌پور ازغدی

به استقبال مسئولیت، حجت‌الاسلام روح

فرهنگ بسيجي در نهضت علمي، دكتر كوشكي

نقد بسیج از درون، وحید جلیلی

ضرورت نظام فکری برای بسیجی، دکتر احسان بابایی

منشور روحانیت

هنوز که هنوز است بوی تعفن آخوندهای درباری متحجر به مشام می رسد و امام چه خوب صحنه را دید و این چنین پیامی را از اعماق تفکر ناب بر صفحه ی کاغذ جاری ساخت.

حقوق سایت برای تیم طراحی و کالک محفوظ است .