از ما بپرسید

متاسفیم. شما برای مشاهده این فرم باید وارد سایت شوید .

همراه‌تان هستیم

طبعا آنچه در این هدیه مشاهده کردید، همه ی موضوعات مبتلابه شما در فعالیت هایتان در بسیج دانشجویی را در بر نمی گیرد . اینجا مکانی است که قرار است با یکدیگر بحث کنیم. سوالاتتان را در زمینه قسمت های مختلف هدیه و یا مشکلات بومی دانشگاهتان بپرسید تا ان شاالله دوستان شما در دیگر دانشگاه‌ها یا بچه‌های کالک که این بسته را فراهم آورده اند به آنها در حد توان پاسخ دهند و با یکدیگر در این موارد به گفتگو بپردازیم.
پرتکرار ترین سوالات
تعداد سوالات
2

هماهنگی تشکل‌ها

شورای هماهنگی تشکل های اسلامی چیست؟ تا بححال تجربه‌ی موفقی هم داشته است؟

شورای هماهنگی تشکل‌ها با هماهنگی چهار اتحادیه دانشجویی بسیج دانشجویی، جامعه‌ی اسلامی دانشجویان، جنبش عدالتخواه دانشجویی و انجمن اسلامی مستقل تشکیل شد و طی نامه‌ای برای دانشگاه‌ها، پیشنهاد تشکیل آن در سطح استان‌ به ریاست مسئول نهاد دانشگاه مادر داده شد. اما خب به واسطه‌ی اینکه این نوع جلسات تا حدی به دوگانه‌ی نهاد و بدنه دانشجویی تبدیل می‌شود، خروجی زیادی از آن توقع نمیشود داشت. کما اینکه تجربه‌ی آن در برخی استان‌ها نیز وجود دارد. اما رویکرد دیگری که بسیار مفیدتر نیز هست، هماهنگی خودجوش تشکل‌های دانشجویی است که...

مخاطبین بسیج

در انجام فعالیت های بسیج اولویت با کدام است؟ مخاطب خاص حرب اللهی یا قشر خاکستری دانشگاه!

الویت با قشر حزب اللهی دانشگاه است چرا که تجربه نشان داده هیچ موقع نتوانسته ایم از پتانسیل این نیروها استفاده کنیم و خیلی از این افراد به حال خود واگذار شده اند. این عمل به خودی خود موجب تاثیر گذاری بر روی قشر خاکستری خواهد شد. البته باید فضای کلی دانشگاه و تاثیر گذاری بسیج را دانشگاه مدنظر قرار داد.
تازه ترین سوالات
تعداد سوالات
22

هدف دار کردن مراسمات هفتگی هیئت

با سلام
بنده به عنوان مسئول هیئت دانشگاه قصد دارم مراسمات هفتگی هیئت در سال پیش رو هدف دار باشند.
خواهشا در این زمینه کمکم کنید.

پاسخی به این سوال داده نشده است.

نمایشگاه

با عرض سلام وخسته نباشید . نمایشگاه هفته پژوهش را بیشتر به چه موارد باید بپردازیم ؟

پاسخی به این سوال داده نشده است.

شورای پایگاه ها

اگر در پایگاههای بسیج دانشگاه نیرو به اندازه کافی نداشته باشیم و همین مسئله باعث شود تا انتهای سال کسی را درقسمت های تکمیل نشده شورای پایگاه معرفی کنیم چه اشکالی دارد؟

پاسخی به این سوال داده نشده است.

تکمیل چارت بسیج دانشگاه

اگر در بسیج دانشگاه با کمبود نیرو مواجه باشیم و ناحیه بسیج دانشجویی هم مرتبا از ما بخواهد که اعضا شورای مرکزی را معرفی کنیم شما چکار میکنید؟ چارت را تکمیل نمیکنید یا از تیروههای آموزش ندیده استفاده میکنید و به ناحیه معرفی میکنید؟

پاسخی به این سوال داده نشده است.

مسئول بسیج دانشگاه یا دانشکده

در صورتی که مسئول بسیج دانشگاه یا دانشکده مسئول مناسبی نباشد آیا میشود برای تغییر آن در دانشگاه تلاش کرد؟

پاسخی به این سوال داده نشده است.